Danışan Görüşleri

Danışan

18 Ekim 2023

Ayşe Hocamı araştırma yaparken buldum.
Bağlanma problemi ve anksiyete ile başladım.Kendisine beni yakın hissettiren özelliklerden birtanesi anaç yaklaşımı.
Terapi sürecinde yıllardır oturan doğru bildiğim ne varsa hepsini yeniden süzgeçten geçiriyorum. Bütün duygularım ayaklandı kendimi yeniden kendi benliğimde konumlandırmaya çalışıyorum.Süreç beni zorluyor. Ama Ayşe Hocam ile birlikte bunu doğru bir şekilde yapacağıma inanıyorum.

Danışan

29 Eylül 2023

Ayşe Hanım’a internetten ulaştım. Anksiyete ve panik bozukluk sebebi ile başvurdum. Süreç gayet iyi çok yardımcı oldu bana. En beğendiğim özelliği iyi bir şekilde dinlemesi ve güzel konuşması. Tavsiye ederim.

Danışan

5 Mart 2023

Ben kendisiyle bir kampta tanıştım, ondan önce başka bir uzmandan destek alıyordum, kampta kendisinin bilgi birikimini ve anaç tavrını görünce kendisiyle çalışmaya karar verdim, kasım ayından beri de her hafta düzenli gidiyorum, ben çok kötü bir süreç yaşamıştım ve bence o dönem ağır bir depresyondaydım, bu anlamda kendimi yeniden keşfetme ve hayatımı tekrar ele alma konusunda kendisinden destek aldım, bu süreçte bana çok katkı sağladı, farkındalığımı çok arttırdı, yöntemleri bence çok güzel.

Danışan

4 Mart 2023

Ben hala kendisinden seans almaya devam ediyorum, tek bir dönem olarak düşünmedim, daha önce başka uzmanlardan da duygularım konusunda görüşmelerim olmuştu, onlarla daha uzun bir süreç geçirmeme rağmen kendisiyle bir seneyi biraz geçti ve 1-2 görüşmeden sonra aradaki farkı hissettim, ben avukatım, yoğun bir iş hayatım var, haliyle bu durum eve de yansıyor, bu süreçte zaman zaman yorgun ve öfkeli hissettiğim zamanlar oldu, bu noktada duygularım konusunda kendisiyle görüşmelerim oldu, bu süreçte en beğendiğim nokta tabi ki hiç bir uzman yargılamaz ama benim açımdan hiç bir yargılama yapmadan beni dinlemeseydi, yaptığım şeye bunu neden yaptın gibi bir tepki hiç verdiğini görmedim, daha sonra bir kaç arkadaşımı da kendisine yönlendirdim.

Danışan

19 Eylül 2021

Ayşe Hanım benim için çok faydalı oluyor. Sıkıntısı olan herkesin kendisi ile görüşme sağlamasını isterim. İnternet üzerinden bularak görüşme sağladım. Ayşe Hanım alanında ve konulara hakim bir uzman. Şu anki gidişattan çok memnunum. 6-7 seans aldım ve devam ediyorum. Aldığım seanslar beni birçok şeyi düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiriyor.

Danışan

14 Eylül 2021

Ayşe Hanım’la internet üzerinden araştırma yaparak, yorumlarını sıcak bulduğum için görüşme sağladım. 2 seans danışmanlık hizmeti aldım. Evime çok uzak olduğu için seanslarımı sonlandırmak durumunda kaldım. Az bir seans aldığım için çok bir değişiklik olmadı. Ayşe Hanım iyi bir uzman. Kendisinden memnun kaldım.

Danışan

13 Eylül 2021

Ayşe Hanım ile arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşme sağladım. Hayatımdaki belirli süreçlerde çok desteği oldu. Bana yardımcı oldu. Bildiğim şeylermiş gibi ama bu durumda fark edemeyeceğim şeylerde farkındalık yaşadım. Söyleyeceği şeyler çok bariz şeyler belki de ama öyle olmuyor. Ayşe Hanım’dan bunu duymak, sohbet etmek daha farklı oluyor. Kendisinden aldığım danışmanlık hizmetinden çok memnunum. 2 buçuk 3 aydır danışmanlık hizmeti alıyorum ve devam ediyorum. Ayşe Hanım karşısındaki insanı çok iyi analiz edebilen, çok iyi bir şekilde dinleyip aslında bir kelimemden bile her şeyi anlayabilen, danışanına farkındalık kazandırabilen bir uzman.

Danışan

3 Haziran 2021

Ben Ayşe Hanım’la sürece başladım .Kendimde göremediğim birçok şeyi Ayşe Hanım’la görmeye başladım .Tespitleri çok başarılı,başta anlaşılmadığımı düşünmüştüm.İlk odaya girdiğimde tedirgin olmuştum .Kendisiyle görüştükten sonra beni anladığını düşündüm .Bilgi konusunda çok donanımlı, neyin neyle olduğunu çok güzel analiz ediyor .Benim daha önce farklı deneyimlerim de oldu ama kendi duygularımı adlandıramadığımda Ayşe Hanım adlandırdı .Ayşe Hanım’la güzel ilerledik .Ben de bir psikoloğum ama Ayşe Hanım benim bende anlayamadıklarımı anladı.Kesinlikle bilgili ve donanım konusunda çok çok başarılı.Çok güzel analiz ediyor,süreci çok iyi yönetiyor.Durumumun ne olduğunu anladık. Başta yoğun kaygı problemiyle başladım .Sorunumun neden kaynaklı olduğunu daha iyi analiz ettim ve kaygılarımın azaldığını gördüm .Süreçte kaygılarım %9 iken %4e düştü .Kaygı geldiğinde neden geldiğini bildiğim için daha kolay başettim.Ayşe Hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim. Süreç içerisinde iyi ilerliyor ve güven veren biri.